O nás

O NÁS

V čom sme najlepší

Hľadáte riešenie pre Váš dom, byt, kanceláriu, obchod?
U nás nájdete všetko pod jednou strechou.

Výroba: interiérových dverí, zárubní, posuvných dverí, vchodových eurodverí , eurookien, schodov, zábradlia, kuchynských liniek, jedálenských stolov, vstavaných šatníkov, detských a študentských izieb, obývacích zostav, kúpeľňového nábytku, kancelárii, obchodov.

História našej firmy siaha do roku 1996.  Už 22 rokov sa venujeme  stavebnému a nábytkárskemu stolárstvu. Našimi zákazníkmi sú okrem  súkromných osôb aj firmy, obchody , školy , kostoly.

Snažíme sa našich zákazníkov zaujať rozmanitosťou a širokou škálou materiálov a farieb.

Samozrejmosťou je osobný prístup ku každému zákazníkovi Osobitný dôraz kladieme na výrobu a kvalitu prevedenia, nemenej  podstatná je finálna povrchová úprava.

Ako

Pracujeme

Prvý kontakt so zákazníkom začíname konzultáciou u nás na našej prevádzke v Mojzesove.

Zákazník má možnosť vidieť našu prácu a porovnať s konkurenciou. Náš kvalifikovaný pracovník, poukazuje zákazníkovi všetky materiály, vysvetlí rozdiely v materiáloch, kovaniach, poradí pri ich výbere, aby bol spokojný zákazník aj jeho peňaženka.

Ďalším krokom je zameranie u zákazníka a cenová ponuka. Ak je cenová ponuka odobrená, nasleduje dolaďovanie detailov a objednávka. Tu už má zákazník svoj vysnívaný  nábytok, dvere ,schody  alebo iný výrobok na dosah.

Pri uzavretí objednávky a 50% zálohovej platby už dohodneme len termím dopravy a montáže.

VAŠE SNY SA STANÚ SKUTOČNOSŤOU
Kontaktujte Nás
Objednávky
0903 559 283

PONDELOK - PIATOK

7:00 - 17:00

SOBOTA - NEDEĽA

zatvorené